Ubytování - VRANOVSKÁ PLÁŽ - www.vranovskaplaz.cz

PENZION - SAMOOBSLUHA - VINÁRNA

" U PAŘEZU " www.vranovskaplaz.cz/penzion

!! Mimo hlavní letní sezónu výrazné slevy pro školní výlety a společenské akce !!

Zařízení se nachází přímo na pláži Vranovské přehrady cca 100 m od jezera. Kapacita penzionu je 19 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových podkrovních pokojích. Čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny ledničkou. Sociální zařízení se sprchami jsou na patře.

Příjezdová trasa viz www.vranov-plaz/mapa. Parkování zdarma přímo u penzionu - bezplatně lze využívat i úschovnu kol a sportovního náčiní.

Stravování je individuální v přilehlých restauracích. V 1. podlaží se nachází samoobsluha denně zásobovaná velkým výběrem čerstvého pečiva a jiného zboží. Na pokojích lze používat vlastní varnou konvici.

Společenská místnost s barem a krbem je přímo v suterénu objektu. Po dohodě zde lze realizovat vlastní akce a hudební produkce.

Ceny: Děti do 3 let na lůžku s rodiči zdarma, děti do 14 let od 200 Kč/lůžko a noc, dospělí od 230 Kč/lůžko a noc. Cena nezahrnuje rekreační poplatek obci za osoby ve věku 18-70 let (14 Kč na os. a noc), ani permanentku pro vstup na pláž pro osoby od 6 let (podle věku a délky pobytu od 20 Kč/os./den - letní kino a vodní tobogán je zdarma).

Možnosti rekreačního vyžití: V areálu pláže je velký výběr stravovacích zařízení, samoobsluhy s potravinami i prodejní stánky s dalším zbožím. Najdete zde hřiště na volejbal, nohejbal, odbíjenou i stolní tenis. Jsou zde půjčovny sportovních potřeb, loděk a surfů. Děti se mohou povozit na vodním tobogánu i vyzkoušet lanové centrum. Využít lze tenisové kurty a wellness centrum s vířivkou, saunou a posilovnou v blízkém rekreačním zařízení. Vinařské cyklostezky vedou přes Národní park Podyjí a navazují na cyklostezky v Rakousku. Pro cestu z pláže na Vranovský zámek lze využít turistický vláček. Výborné jsou podmínky pro rybaření, povolenky lze zakoupit přímo v místě pobytu. Také houbaři si přijdou na své, les začíná přímo za areálem. V případě zájmu lze objednat vyhlídkové plavby. Na pláži o prázdninách probíhají zajímavé akce (produkce známých umělců, sportovní turnaje, výlov sektu, závody dračích lodí).

Pro náročnější nabízíme 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a připojením na Internet v 50 metrů vzdáleném hotelu. Více informací na www.hotelsobol.cz.

 

Rezervace ubytování: recepce@vranovskaplaz.cz - tel. 722 444 309 

 

 Odkazy: www.vranovskaplaz.cz  webkamera  hotel  mapa  historie  fotoarchiv  akce  výlety  

 

 

 Responzivní web Infocentra Znojmo přístupný pro mob. tel. a zrak. postižené dle vyhl. 64/2008 Sb. ©   06.02.2018